Casa Hotel Cygnus Cartagena
| Bezpłatne Wi-Fi Bezpłatne Wi-Fi w pokojach | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Casa Hotel Cygnus Kartagena cieszy się dogodną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Plac św. Dominika w 2 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Wi-Fi zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych.
San Felipe de Barajas i Muzeum i dom Rafaela Nuñeza znajdują się odpowiednio w odległości 25 min pieszo i 10 min jazdy samochodem od tego apartamentu. Casa Hotel Cygnus Cartagena znajduje się w dzielnicy Manga w Kartagenie. Camellon de los Martires znajduje się w odległości 500 metrów, a Botas Viejas leży w zasięgu ręki od tego apartamentu.
Obiekt dysponuje łazienką z suszarką i ręcznikami kąpielowymi.
Ten apartament jest wyposażony w aneks kuchenny. Do La Popa jest mniej niż w zaledwie 1 km.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Wymiana walut
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
Usługi
- Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
- Pralnia
Do dyspozycji gości w pokoju
- Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
- Klimatyzacja
- Minibar
- Przebieralnia
- Prasowanie
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak goście mogą dostać się do Casa Hotel Cygnus Cartagena z lotniska?
Goście Casa Hotel Cygnus Cartagena mogą prosić o transfery. - ❓
Czy korzystanie z Wi-Fi w Casa Hotel Cygnus Cartagena jest płatne?
Casa Hotel Cygnus Cartagena zapewnia Wi-Fi, z którego można korzystać za darmo. - ❓
Czy Casa Hotel Cygnus Cartagena obejmuje kuchnię?
Tak, Casa Hotel Cygnus Cartagena wyposażony jest w aneks kuchenny i oferuje przybory kuchenne.